top of page

Whether you just want to brush up on your skills, have a date night with a twist, or a fun girls night in, this is the option for you!

Includes:

-Travel to you

-Grocery Shopping

-Ingredients

-Tools

-2 hour lesson 

-Starting at $350 for 2 people

*Each additional person $75

Get a Quote
IMG_7752.jpg
02:30 PM

Thanks for submitting!

bottom of page